ÜCRET : 150 TL

DEMOÖRNEK ANSAYFA GÖRÜNTÜLERİ

RENK 1

RENK 2

RENK 3


9 adet renk seçeneği bulunmaktadır.


Film sürümünde olduğu gibi tek tek özelikleri bahis etmek istemiyorum. Sölenecek çok söz olduğundan ötürü dikkat çekici donanımsal özelliklerinden üstünden geçicem.

  • Dizi Takvimi : Dizi ekleme esnasından dizinin hangi günlerde tvde yayınlandığı bilgisi girebilir veya dizi api ile bu bilgileri erişebilirsiniz. Bu sayede dizi tvden yayınlanmadan önce dilerseniz, otomatik olarka yeni bölüm bilgileri sitenizde sunulmayarak başlayarak rakiplerinizden önce yeni bölümle ilgili index almanız, ve ilgili arama sonuçlarından daha üst sıralarda çıkmanız sağlanabilir.
  • Dizi Api : Diziye ait oyuncu,poster, yayın günleri, imdb puanı(imdb yer alıyorsa) gibi bir çok bilgiyi size dizi ekleme esnasından sunulmasına yarayan modüldür.
  • Dizi Tartışma : Popüler dizi sitelerindede gördüğümüz site üyelerinin kendi aralıklarından dizi hakkında spoilerlar, soru/cevap ve bilgi endinme bölümüdür.
  • Abonelik: Üye veya ziyaretçiler bir diziye aboneliklerini yaptıklarından diziye yeni bölüm eklendiğinden veya sezonu bitse yeni sezon başladığından e-posta abonelik işlemini yapanlara bilgilendirme yapılmasını sağlayan modüldür.
  • Otomatik Geçiş Player: flv ve mp4 izleme kaynaklı dizi bölümlerinde oto geçiş player sunulmaktadır.


Paypal aracılığı ile satın almak isteyenler %5 komisyon ödemek zorundadırlar.

Saygılarımla
HÜSEYİN ALPFİLM SATIŞ KONUSU

BOT SİSTEMİ SATIŞ KONUSU