Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Tahamata v3 Css3, HTML5 Wordpress Film Teması > Taxonomy > Gelişmiş Admin Paneli
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 29-12-2012, 06:02:59
tahamata

Tahamata v3 Css3, HTML5 Wordpress Film Teması > Taxonomy > Gelişmiş Admin Paneli

+ Merhaba arkadaşlar bir süre uzak kaldığımdan dolayı yeniden dönüş yaparak Tahamata Film Temasının v3 versiyonu sizlere sunuyorum.

+ Cache Sistemi (İsterseniz manuel cache silme yada Cron Job ayarlarını yaparak zamana göre silebilirsiniz. )

+ Film temasında olması gereken tüm detaylar vardır ve isteğe bağlı çeşitli eklemelerde yapılacaktır.

+ Yönetim Panelinden istenildiği gibi değişiklikler yapılabilir.

+ Filmleri yan yana ve alt alta sıralayabilirsiniz panelden.

+ Panelden Taxonomy'i seçerseniz site taxonomy gösterime geçiyor. (IMDB, Yönetmen vs.)

+ Tahamata v1 ve v2 versiyonlarında daha iyi yerlere gelenler var. Ayreten bu temayıda tamemen değiştirip HTML5 formatına uygun olarak yaptım..

+ Tahamata v1 ve v2 versiyonlarından geçiş yapacak arkadaşlar için 50TL

+ Sanalpazar'dan alışveriş yapacaklar için için 70TL

+ İletişim için mail:sogugumsana@hotmail.com

+ Skype : sogugumsana

Kullanıcılardan Görüşler:

Alıntı:
KRaLBaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam Ben Temanı Kullanıyorum şuan sitem 60K Mükmemel bir tema yapmışsınız paranız helaldir.

Sıfırdan Bu hite Geldi şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar.
Alıntı:
coders35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaklaşık 1 ay oldu temayı alalı 7k hitim vardı temayı aldıktan sonraki hitim Tahamata'ya emeğinden ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Alıntı:
Dexy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaştan yine başarılı bir tema. 19 martta açtığım siteyi 15 günde 30k hite ulaştırıp 17 nisanda 60k hitteyken sattım. gözünüz kapalı alabileceğiniz tek wordpress film teması bence.
Alıntı:
sykdL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 Adet tema alınmıştır.

iyi niyetli, verdigimiz ücretin kat kat üstünde hizmet veriyor.

Teşekkürler

Hayırlı işler..
Alıntı:
Radius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir adet tema alındı.
İlerleyen zamanlarda da daha çok çalışacağız, teşekkürler ilgisinden dolayı tavsiye ederim.
Alıntı:
Guide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Temanın v1 ve v2 versiyonunu kullanmıştım.Bir adet de v3 aldım arkadaşı tavsiye ederim her konuda yardımcı olan bir arkadaşımızdır.Kalitesi de tartışılamaz
Alıntı:
KRaLBaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 Adet Tema Alındı. Piyasadaki En Kaliteli Tema Diyebilirim.

+ Bolca Bot Olmasıda Ayrı Bir Hava Veriyor...

I LOVE Tahamata v3
Alıntı:
owl1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam bu açık renkli olan tema gayet başarılı. namınıda duyduk daha önce. bi PM attım. bakarsan sevinirim. Bu meşhur temadan bir tanede biz alalım.
birde ek olarak SEO ile ilgili gerekli düzenlemeler de varmı temada yoksa onlar ellerimizden öper mi?
Alıntı:
zirzirciyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
temadan 5 tane aldım gayet güzel ve başarılı
Alıntı:
tetik77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Almayı düşünen arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilir. Satan arkadaş çok alakalı ve ilgili birisi. Ve her güncellemeyi ücretsiz olarak sunuyor. Bundan önce aldığım film scriptlerinde bot bozulsa adam geri dönüş bile yapmıyordu. Bu arkadaş bot bozulunca güncellemesini yapıp özel mesaj ile bütün sattığı kişilere ulaştırıyor. Tavsiye ederim. Hayırlı satışlar...
Alıntı:
Azone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tema satın alındı, ilgili bir arkadaş.Kurulum vs çok hızlı halledildi.
Alıntı:
AzeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar daha öncede tema alış-verişi yaptığım birkaç kişi oldu.
Ama inanır mısınız, hiçbiri bu arkadaş kadar sabırlı, yardımsever ve anlayışlı değildi. Kendisine yine teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.
Alıntı:
reis3737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 adet lisans alındı.Sağolsun arkadaş her konuda yardımcı oldu gereken tüm ayarlamaları yaptı.Teşekkurler.
Alıntı:
dataman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir adet tema satın alındı.

Gerçekten ilgili ve iyi bir arkadaş temayı kurarken serverda problem çıktı saatlerce uğraştı.

Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
Alıntı:
Crazy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
15 dakika boyunca team ile bilgi verdi gerekli şeyler hakkında açıklama yaptı şuanda kurulum yapıyor ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum kendisine herkeze tavsiye ederim..
Alıntı:
gucnet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 adet tema alındı kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. çok ilgilendi
Alıntı:
ULUBATLIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
v1 den geçiş yapıldı kurulum vs herşeyi tertemiz ayarlayıp teslim etti... temaya gelince çok hızlı sade ziyaretciyi yormayan bir tema düşünmeden alın derim..
Alıntı:
ThekenZo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tahamata v3 Hocamdan İki adet tema aldım herşeyi ile ilgili bir insan gerekli düzenlemeleri kendisi itiraz etmeden ilgileniyor bot sorunu hiç yaşamadım botlar patlamıyor + sayısı git gide yükseliyor tşkler
Alıntı:
wolkanblog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 film izleme sitem için iki adet tema alınmıştır işini son derece temiz yapan alçak gönüllü bir arkadaş bunun için kendisine çok tşk ediyorum.
Alıntı:
tetik77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
daha önceden 1 adet tema alınmıştı. kendisine yeni renk seçeneği ile ilgili yazdım 5 dakikada yeni renk seçeneğini siteme kendi yükleyip teslim etti. tema alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim arkadaş bir hayli ilgili ve kesintisiz destek veriyor...
Alıntı:
LineDizayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu nasıl bir temadır böyle. Harika. Hayırlı satışlar.
Alıntı:
coders35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tema alındı çok ilgili arkadaş teşekkür ediyorum tema mükemmel kullanışlı
Alıntı:
CineManiaC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
elinize sağlık süper bir tema olmuş v1 ve v2 de büyük bir başarı yakaladım buda süper olmuş en kısa zamanda bir tane alıcam
Alıntı:
Damn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu zamana kadar kullandığım temalar içerisinde en iyisi olduğunu tereddüt etmeden söyleyebilirim.
İlgisine zaten diyebileceğim hiç birşey yok gerçekten çok iyi ve yardımsever bir arkadaş.
Çok özenli bir çalışma yapmadan sitem 20k yı gördü teşekkür ediyorum emeğinize sağlık.

Tahamata v5 Film Teması ÇIKTI

Konu tahamata tarafından (06-03-2016 Saat 18:10:49 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links