Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Erotik Sayfalarda Adsense
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 30-10-2007, 17:34:33
gzou
 
Standart

****** Sayfalarda Adsense

arkadaşlar bugün adsense den şöyle bir mail geldi;
Alıntı:
Alıntı
Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, sexy | ***.Com sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını yetişkin içerikli sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir.

Gereken değişiklikleri lütfen gelecek 72 saat içinde yapın. Aynı zamanda bir kez daha program kurallarımızı (https://www.google.com/adsense/policies) gözden geçirip tüm sayfalarınızın kurallarımıza uyum sağladığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Sayfanızı güncellediğiniz an değişiklikleri otomatikman tespit edeceğiz, ve reklam yayını etkilenmeyecektir. Değişiklikleri üç gün içinde yapmamaya karar verirseniz, hesabınız etkin kalacaktır, fakat sayfanızda gelecek için reklam yayınlayamayacaksınızdır. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi
bu, artık adsensenin ****** youtube videolarına göz yummayacağı anlamına geliyor galiba...
bu sayfalarda adsense reklamı gösterimini nasıl engelleyebilirim?youtube bot scripti olduğu için tek tek düzenlemem söz konusu değil...

Konu gzou tarafından (30-10-2007 Saat 22:47:40 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links