Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Dostlar bu nasıl birşey böyle ?
Tekil Mesaj gösterimi
  17  
Alt 20-10-2007, 19:15:25
Akar
 
Standart
Bu title değil meta açıklama kısmı.

Bu arada banlayan, us adresi ile net adresi arasında bağlantı kurup bu bağlantıyı yasağa devam etme yönünde kullanmadıkça gelir elde etmeye devam edebilirsiniz. Tabii yukarıda önerildiği gibi bu bağlantının kurulmaması için elinizden geleni yapmalı ve us adreslerini temizlemelisiniz.

Sitenizi incelemedim. Ancak yapılan yorumlara bakılırsa genel hizmet reklamları yayınlıyorsunuz. Bunun bir çok sebebi olabilir. Genel hizmet reklamları size para kazandırmaz. İçeriğiniz ile alakalı reklamlar kazandırır ki onlardan da çok az verenlere ait listeleri bu forumda bulabilirsiniz. Listeler özellikle reklamları yasaklamak üzere veriliyor.

Sadece resim reklem seçmeniz sizin için bir handikap. Resim - Metin seçmeniz daha iyi olur. Genel hizmet reklamları göstermeniz bundan kaynaklanıyor olabilir. İçeriğiniz ile alakalı gösterilecek resim reklam yoksa yerine genel hizmet reklamları girebilir.

Gerçi alakalı reklam olmadığında ne gösterileceğini de adsense hesabınıdan ayarlayabilir, genel hizmet reklamları yerine kendi hazırlayacağınız bir şeyin yayınlanmasını tercih edebilirsiniz. Tabii bu da bir şey kazandırmayacaktır.

Bence sizin şu an en büyük sorununuz, dediğinizden doğru anladıysam sadece resim reklam türü seçmeniz.
______________________________________________________

4L.COM, 5-6N.COM varsa fiyat gönder. | Template Club
Sponsored Links