Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Kazançta İlginç Durum
Tekil Mesaj gösterimi
  32  
Alt 20-10-2007, 07:52:17
permaximum

Geçen gün pederin ofisindeki pclerden sitelerime bakayım dedim.Bi de ne göreyim.Google reklamlari yerine kocaman flash garantiarkadas ve ringofon reklamları.Hemen geçtim başka bi pcye baktım orda normal google reklamları gözüküo.

Sonra hemen anladım zaten, adamlar internete virüs yaymışlar google reklamları yerine kendi flash reklamları çıkıyor.Bu adamlardan daha ne bekleyebilirsinizki.Ringofon yapılanması bana göre tamamiyle organize suç teşkil etmektedir.Günümüzdeki İnternet Mafyası RİNGOFONDUR.Bu yüzden kaçakçılık ve organize suçlar şube müdürlüğü ile bilişim suçları bölümüne suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum......Ayrıca şirketin vergi kaçakçılığı yaptığını da tahmin ediyorum.Bunun için de maliye bakanlığına gidip neler yapabileceğimiz hakkında bilgi almak mantıklı olacaktır.Zaten ne okulum ne işim var zamanım bomboş geçiyor o yüzden bu işleri takip edebilirim.Hatta bazı basın kuruluşlarına ringofon hakkında bilgiler vermeyede başlayabilirim.En son olarak kendi sitelerimde izinsiz olarak yayın yapıldığı için ziyaretçilerim ve şahsımın uğradığı maddi ve manevi zararın karşılanmasını mahkemeden talep edebilirim.

Ayrıca ringofon yandaşları bişey olmaz demeyin.Al Capone, bir polis memurunun farketmesi üzerine vergi kaçakçılığından hapse atıldı ve 1940lar'da ABD'den bile güçlü bir durumdayken imparatorluk başına yıkıldı..

Görücez bakalım Türkiye'deki internet mafyası ringofonun çöküşü nezaman başlıycak....

Not:Peki bunları yapıcak mıyım?Zararım karımdan daha fazla olacağı için tek başıma böyle birşey yapmıycam.Ama birlik oluşursa ringofonun internet üzerinden silinebileceğinden eminim!

Konu permaximum tarafından (20-10-2007 Saat 07:59:27 ) değiştirilmiştir..