Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Tecrübeli arkadaşlar atılmamak için szilerden öneri bekliyorum
Tekil Mesaj gösterimi
  15  
Alt 31-05-2006, 23:16:34
luciusandre
Guest

Alıntı:
merakli Nickli Üyeden Alıntı
2- sitelerimin birinde kullanmalrı için başka sitelere "sitene ekle" başlığı ile kod veriyorum reklam bu kodu ekleyen sitelerde de görünüyordu.
geçen gün başıma geldi.reklam yayınladığım sitelerden birisi, bedava hosttaydı. iyi güzel giderken, saolsun sitenin, hiç bir şeyden anlamayan sahibi sayfalara google arama reklamı koydu.biraz beyni olsa ve birazcık araştırsa aynı sayfada iki adsense kodunun olmaması gerektiğini öğrenebilir.ve adsensede çalışmadım tabiki ama bir sayfada iki kodun olmasını bence sistem çok çabuk anlıyordur çünkü reklam gösterim değeri, aynı anda iki hesapta birden artmış oluyor(gerçi benim konumda birisi aramaydı ve gösterimi artırmaz).bu durumda da sistem otomatik haber veriyor olmalı, bu sayfada sorun var diye ve görevliler de banlama zevkine erişiyorlardır.

senin verdiğin kodda süpermiş.verdiğin kodu yayınlayanlardan muhakkak birisi benim olayımdaki gibi bilgisizin biridir ve reklamını yayınlıyordur.senin reklamla çakışınca da banlanmak normal bence.

belirttiğim sebeple, tüm reklamların kontrol altında olması, istediğin zaman değiştirme veya kaldırma imkanına sahip olman gerekiyor.

bir soruda ben ekliyeyim: elemanın biri, kendisiyle hiç alakası olmayan iki adsense kodunu aldı ve sayfanın birine yerleştirdi.sistem de bu sebeple banladı.ne olacak?parmak izi kalıyor mu acaba