1- sayfada bir flash oyun varsa ve başka hiç bir konu yoksa kabul etmez.gösterilen reklama uygun bir de içerik olmalı sayfada.sisteme alınırsın ama iki gün sonra atılırsın.flash oyundaki yazıları da reklam algılayamayacağına göre bence o site için adsense reklamını düşünmemelisin.emeğin boşa gider.ama sisteme kabul edildikten sonra, reklamları oyun sitesinde değil de başka sitelerde, içeriği olan sitelerinde kullanırsan sorun olmaz.

2- ziyaretçiyi kandırmayacaksın.reklama, reklam olduğunu bilerek tıklatırsan sorun olmaz.sayfalarında içerik olmalı.bir sayfalık site yapıp oraya reklam koymamalısın.eğer reklam olmasa da o site kullanılabilecek bir siteyse, atılmazsın.çünkü google senden para kazanıyor.

3-tık başına ne kadar alacağını adwordsten game gibi sözcüklere reklam vermeyi deneyerek ortalama şeyler öğrenebilirsin.ortalama derken şunu kastediyorum, reklam verirken çıkan fiyatın yaklaşık olarak 9-10da birini alırsın.ingilizce ise.

4-sayfada sadece adsense reklamı olmalı.

5-sen de emek harcar, içeriği düzgün, insanlara faydalı, arama motorlarında yer alabilen bir site yaparsan, emeğinin karşılığını alırsın.emeğin kaç dolarlıksa tabi.

6-bu soruyu cevaplamayacağım.

7- tutmaz.çünkü benzerleri çok fazla.ama eğer flashtan anlıyorsan ve kendin 3 tane güzel, ilgi çeken(ipucu oyunları genelde ilgi çeker), oyun hazrlarsan tutma ve uzun soluklu olma ihtimali yüksektir bence.